VÝROBA
Sem vložte podnadpis

Atrakce vyrábíme podle naší projektové dokumentace či projektové dokumentace dodané zákazníkem. V našem archivu disponujeme materiály již z dřívější výroby podobných typů atrakcí, které jsme schopni upravit a přizpůsobit požadavkům zákazníka. Máme několikaleté zkušenosti s výrobou pouťových a adrenalinových atrakcí, proto jsme schopni vymyslet, vyrobit a ozkoušet i nový typ atrakce, tak, aby byla plně funkční a její provoz zcela bezpečný. Každá námi vyrobená atrakce je originál. Každý nový model atrakce oplývá novějšími a důmyslnějšími mechanizmy k zabezpečení funkčnosti atrakce a k její vyšší bezpečnosti. Atrakce nepřekupujeme.Vše kompletně celé vyrábíme, popřípadě montujeme ze speciálních komponentů, které si necháváme vyrábět jako kusovou výrobu u prověřených specializovaných firem.

Za kvalitu a funkčnost námi vyrobených atrakcí ručíme a na všechna zařízení dáváme záruku na funkčnost i mechanické díly.

Provádíme servis a pozáruční servis našich atrakcí

  • servis atrakcí
  • modernizace atrakcí
  • pozáruční servis atrakcí
  • úpravu atrakcí podle přání zákazníka

U všech námi vyrobených atrakcí provádíme záruční a také pozáruční servis. V případě potřeby provedeme opravy i u atrakcí vyrobených konkurencí. Podmínkou je pouze závazná domluva a naše volné kapacity daného termínu. Veškerý servis a opravy provádíme ve většině případů v našich specializovaných dílnách, v sídle firmy v České republice. V případě, že náš zákazník chce atrakci z jakéhokoliv důvodu prodat, jsme schopni v některých případech zařízení nabídnout k jeho prodeji u našich stálých zákazníků. Podmínky prodeje jsou vždy individuální.